OMEZENÍ PROVOZU SLUŽBY:

Dle nařízení Vlády ČR je od 18. 3. 2020 po dobu trvání nouzového stavu přerušeno poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi v ambulantní a terénní formě. V této době nebude probíhat ani jednání se zájemci o službu. Pracovníci jsou k dispozici na tel. číslech 774 726 332 nebo 725 102 793 a se stávájícími uživateli budou konzultovat prostřednictvím telefonu. O dalším vývoji vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení. 

Od 11. 5. 2020 se znovuobnovuje provoz služby Aktivizace rodin Společnou cestou, konkrétně v terénní formě. Od tohoto data bude rovněž možné pracovat s uživateli v rámci Doplňkové sítě (doprovody - úřady, prohlídky bytů apod.).

Od 25. 5. 2020 bude obnoven provoz v obou formách poskytované služby - ambulantní i terénní.

 

PODPORA V BYDLENÍ RODIN S DĚTMI Z UBYTOVEN A AZYLOVÝCH DOMŮ

Od ledna 2020 je služba Aktivizace rodin Společnou cestou svými aktivitami zařazena do Doplňkové sítě sociálních služeb na území hl. m. Prahy, konkrétně do plnění úkolu v oblasti Podpory v bydlení rodin s dětmi z ubytoven a azylových domů. V případě potřeby spolupráce se na nás můžete obracet na e-mailu: info@spolcest.cz, případně na tel.čísle: 725 102 792. Více informací naleznete zde.

 

HLEDÁME DOBROVOLNICE A DOBROVOLNÍKY!

Pro službu Aktivizace rodin Společnou cestou hledáme dobrovolnice a dobrovolníky (starší 18 let), kteří by se rádi zapojili do činnosti této služby a spolupodíleli se na podpoře dětí, pro které se škola stává nepřekonatelnou překážkou a které potřebují pomoci s přípravou na školní vyučování. 

V případě zájmu nás se stručným životopisem prosím kontaktuje na e-mailu: info@spolcest.cz.

Budeme se těšit na spolupráci :-)
      
 

ROK 2020 - PRAVIDELNÉ AKTIVITY

NEJDE TO, ZVLÁDNU TO! ANEB SPECIÁLNĚ-PEDAGOGICKÁ PODPORA A PŘÍPRAVA NA VYUČOVÁNÍ probíhá každou středu od 14:00 do 16:00 v Donovalské ul., Praha 11 - Chodov

TERAPEUTICKÁ ŠKOLIČKA probíhá každou středu od 9:00 do 12:00 v Donovalské ul., Praha 11 - Chodov