POZVÁNKA NA RODIČOVSKOU SKUPINU

V pondělí 14. 8. 2017 opět proběhne tradiční Rodičovská skupina. Nenechte si ji ujít!

 

OMEZENÍ PROVOZU SLUŽBY:

Ve čtvrtek 17. 8. bude zrušena Terapeutická školička z důvodu pořádání výletu na koně. Z tohoto důvodu jsou rovněž zrušeny všechny ambulantní konzultace a programy. Děkujeme za pochopení.

 

ZRUŠENÍ KONTAKTNÍHO MÍSTA V PRAZE 5

Oznamujeme, že ke dni 30. 6. 2017 byl ukončen provoz v kontaktním místě v Praze 5, Lidická 18a. Kontaktní místo v Praze 11, Donovalská 2331 zůstává beze změn. 

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V TERAPEUTICKÉ ŠKOLIČCE!

Přijďte se podívat ve čtvrtek 29. 6. 2017 v čase od 9 do 14 hod., jak to v takové Terapeutické školičce chodí. Těšíme se na Vás!

  

AKTUALITY:

Rádi bychom se podělili o příjemnou zprávu, která nás potěšila. Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové podpořil projekt Terapeutické školičky Společnou cestou. Tímto moc děkujeme!

 

Ve středu 5. 4. 2017 jsme u nás přivítali návštěvu z Nadačního fondu Albert (www.facebook.com/nadacnifondalbert/), který nás aktuálně podporuje v rámci projektu Nejde to, zvládnu to! Děkujeme za  příjemné setkání a za podporu!

   

OTEVÍRÁME TERAPEUTICKOU SKUPINU PRO ŽENY!

HLEDÁME DOBROVOLNICE A DOBROVOLNÍKY!

Pro službu Aktivizace rodin Společnou cestou hledáme dobrovolnice a dobrovolníky (starší 18 let), kteří by se rádi zapojili do činnosti této služby a spolupodíleli se na podpoře dětí, pro které se škola stává nepřekonatelnou překážkou a které potřebují pomoci s přípravou na školní vyučování. 

V případě zájmu nás se stručným životopisem prosím kontaktuje na e-mailu: info@spolcest.cz.

Budeme se těšit na spolupráci :-)
   

ROK 2017 - PRAVIDELNÉ AKTIVITY

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE probíhaji každé úterý a čtvrtek od 14:00 do 16:00 v Lidické ul., Praha 5 - Smíchov

NEJDE TO, ZVLÁDNU TO! ANEB SPECIÁLNĚ-PEDAGOGICKÁ PODPORA A PŘÍPRAVA NA VYUČOVÁNÍ probíhá každou středu od 14:00 do 16:00 v Donovalské ul., Praha 11 - Chodov

TERAPEUTICKÁ ŠKOLIČKA probíhá každý čtvrtek od 9:00 do 12:00 v Donovalské ul., Praha 11 - Chodov